crs.org.uaГлавнаяПроектыТекущиеСприяння сталому розвитку сільських громад у віддалених районах шляхом раціонального використання природних ресурсів, історичної та культурної спадщини На главную Карта сайта рус | eng
тел./факс: +380 48 719 85 36
65074, г. Одесса, ул. Гайдара, 3-а
utsc@te.net.ua

Сприяння сталому розвитку сільських громад у віддалених районах шляхом раціонального використання природних ресурсів, історичної та культурної спадщини

Партнери проекту:
  • Громадська організація "Центр регіональних досліджень" - провідний партнер
  • ТОВ “Виробничо-комерційна фірма “Бородіно-А”
  • Тарутинська районна рада
  • Веселодолинська сільська рада 
  • Біосферний заповідник “Асканія Нова” ім. Ф. Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України

Метою проекту є створення природно-етнографічного парку “Тарутинський степ”, як нового визначного туристичного місця, що сприятиме зменшенню регіональної нерівності в соціально-економічному розвитку Одеської області шляхом підвищення туристичної та інвестиційної привабливості її південно-західної частини.

Основні завдання:

  • Розробка та апробація моделі державно-приватного партнерства в галузі комплексного управління цінними територіями, збереженими в природному та напів-природному стані, що базується на поєднанні їхнього економічно ефективного використання та збереження їхніх ресурсів.
  • Створення природно-етнографічного парку “Тарутинський степ” на території колишнього військового полігону, як нового визначного туристичного місця, що покращуватиме туристичну привабливість цієї частини півдня Одеської області та підвищуватиме рівень життя місцевого населення шляхом створення додаткових джерел доходу та робочих місць. Це завдання також включає створення бренду “Український степ” та його просування в Україні та за кордоном, завдяки співробітництву Біосферного заповіднику “Асканія Нова” та Центру етнографічного, зеленого та сільського туризму “Фрумушика Нова”.
  • Відновлення природної ділянки степу в Тарутинському районі Одеської області, чому сприятиме створення стада тварин типових для степових екосистем півдня України видів.
  • Розповсюдження досвіду та моделі державно-приватного партнерства в галузі комплексного управління цінними територіями задля розвитку сільських громад, в основу якої покладене співробітництво між органами місцевого самоврядування, бізнесом та організаціями громадянського суспільства, що працюють в сфері місцевого та регіонального розвитку.

Lithuania Проект виконується за фінансової підтримки Програми співробітництва з метою розвитку і сприяння демократії Уряду Литовської Республіки.

Центр региональных исследований © 2004-2012
Контакты
www.crs.org.ua